FCPEC

Federació Catalana de Pesca Esportiva i Càsting

Àrea de MARCOSTA

CONVOCATS PARA EL SELECTIU CATALÀ DE ALTA COMPETICION 2010

DÍA: 2 y 3 de octubre de 2009 - Platja de Gavà – Gavà-Mar (Barcelona)

Data màxima de inscripció: 18/09/2009 – Telf. 932893300 Roser (FCPEIC)

CONVOCATS

Esportista                                                      Club/Societat de Pesca

ALEXANDRE CASANELLAS GIL                                        CPS QUATRE JOTES

JOSE A MONTERO VECINO                                             GRUP DE PESCA LA SEDA

MIGUEL FERRERES GRACIA                                             CPE PINEDA DE MAR

RAUL MORENO SIERRA                                                  CPES BON PASTOR

ALBERT RIBAS TENA                                                      CP MAR SPORT

ANTONIO J ESCAÑO DELGADO                                       CPD PREMIA DE MAR

JOSEP DIAZ TENORIO                                                    SP SANT FELIU DE LLOBREGAT

JORDI BIELSA NADAL                                                     AEPM SANT FELIU GUIXOLS

OSCAR CANDON MOLINA                                               GRUP DE PESCA LA SEDA

ARTURO VIDAL MUNT                                                    APE MALGRAT

LUIS SERRANO GIBERT                                                  SP SANT FELIU LLOBREGAT

IBAN ESPINO CASQUERO                                               CEP LA LANZADA

ANTONIO GONZALEZ CARRILLO                                     PLPE VILASECA

XAVIER PEREZ ROJO                                                      AEPM SANT FELIU GUIXOLS

JOSEP RAMON ESCLUSA MUIXI                                       AEPM SANT FELIU GUIXOLS

JAVIER LORENTE FERRE                                                 SP SANT FELIU LLOBREGAT

ANTONIO REAL PEREZ                                                   AP CARPA I DAURADA

ADAM SANCHEZ QUILEZ                                                 SDPM CUBELLES (substitueix un esportista que renuncia a la seva plaça)

LUIS GABALDA MASANA                                                CANET DE MAR

LUIS GABALDA SANTIAGO                                             CANET DE MAR

RAFAEL GARCIA MARTIN                                               CANET DE MAR

AARON TRASMONTA RAMOS                                          CPES BON PASTOR

DANIEL JIMENEZ GOMEZ                                                SPE MARITIMA DE SITGES

RAUL OCHOA LOPEZ                                                      CEP LA LANZADA

OSCAR MARIN GONZALEZ                                              SEPM CASTELLDEFELS

FRANCISCO FERNANDEZ VEGA                                       CPE PINEDA DE MAR

ANTONIO GRANADOS CHAVES                                       CP MABROTE DE PINEDA

CARMELO OZCOIDI MORENO                                          SP SANT FELIU DE LLOBREGAT

JULIAN GARCIA FRUTOS                                                SEP MARITIMA DE SITGES

JAIME RIAMBAU NAVARRO                                             SDPM CUBELLES

IVAN PEREZ PRIETO                                                       CPD PREMIA DE MAR

SANTIAGO CARALT MARTINEZ                                       SDPM CUBELLES

JUAN A MELENCHON CONEJO                                         CP MABROTE PINEDA

JORDI GONZALEZ CASAS                                               SP MARBELLA POBLE NOU

JOSE LUIS CABALLERO LUQUE                                        CP MABROTE PINEDA

GENIS PORTA PLA                                                         PPE VILASECA

ANDREU SAENZ GONZALEZ                                             APD VILADECANS

JOSE J JIMENEZ MAILLO                                                 SP SANT FELIU LLOBREGAT

RAFAEL GONZALEZ FERNANDEZ                                     SDPM CUBELLES

JORDI SERRADO UBACH                                                 SEP MARITIMA DE SITGES

JOSEP CLUA VINAIXA                                                     SEP MARITIMA DE SITGES

JESUS TRASMONTAN RAMOS                                         CPES BON PASTOR

JOAN MOVILLA REY                                                       AEPM SANT FELIU DE GUIXOLS

OSCAR ALVAREZ FENOLLAR                                           SDPM CUBELLES

JUAN LUIS ESTEBAN REGEN                                           CP MABROTE PINEDA

JOSEP NOYA RAFOLS                                                     SP SANT FELIU LLOBREGAT

FERNANDO GUIRRO RUBIO                                            SDPM CUBELLES

PEDRO VELES CARCELEN                                                SP SANT FELIU LLOBREGAT

VICTOR CARVAJAL GARCIA                                            CEP LA LANZADA

ANTONIO GRANADOS VEA                                             CP MABROTE PINEDA

MIGUEL A RECUERO HUERTAS                                        APEN N SRA DEL VILA

ABSELAM ALI AMAR                                                       CEP LA LANZADA

ANDREU GRAUPERA MEDINA                                          SP LA DAURADA

ALEX ROCH DEL RICON                                                  APEN N SRA DEL VILA

JOSE A MENGUIANO MARTIN                                         SDPM CUBELLES

ANDREU ALCARAZ ZAMBRANA                                       SEP MARITIMA SITGES

ANTONIO FIESTA NAVARRO                                          PLATGES DEL VENDRELL

Llevat error o omissió, aquests són els esportistes que queden convocats a falta de confirmar la seva assistència al campionat.

 

 

www.fcpeic.cat

e-mail: roser@fcpeic.cat